Юристы Николаева!

ЗАКРЫТЬ
Регистрация Главная Новости Акции Обзоры Банеры
+

Нет комментариев
ЗАХИСТ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ: ЗМІНИ ВІДКЛАДЕНО
495 посещений
0 комментария

ЗАХИСТ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ: ЗМІНИ ВІДКЛАДЕНО0 понравилось
0

Заметили грамматическую ошибку? Выделите текст ошибки в браузере, затем нажмите Ctrl+Enter в окне жалобы опишите проблему.

8 листопада стало відомо, що Президент повернув для повторного розгляду урядовий проект № 10472-1, що вносив численні зміни до Закону про ЗПД (№ 2297-VI від 01.06.2010 р.)

Нагадаємо, що цей проект передбачає низку позитивних змін, як то:

  • відміна обов'язковості реєстрації баз персональних даних, ведення яких пов'язано із забезпеченням та реалізацією трудових відносин; членів громадських, релігійних організацій, професійних спілок, а також політичних партій;
  • можливість не брати згоду на обробку даних з осіб при укладанні та виконанні правочину (рос. – сделки), тобто з контрагентів, а також із засновників, акціонерів тощо;
  • відсутність вимоги щодо обов'язкової письмової форми повідомлення особи.

Щодо цих норм у Президента заперечень немає, він вимагає скасувати ті пункти, які дають необґрунтовано широкі повноваження Державній службі із захисту персональних даних, а саме:

  1. здійснення технічного регулювання у сфері ЗПД, організація та проведення оцінки відповідності, розробка в установленому порядку стандартів, технічних регламентів, технічних умов;
  2. розробка порядку та вимог щодо ЗПД у державних інформаційних ресурсах в інформаційних, телекомунікаційних та інформаційно-телекомунікаційних системах;
  3. здійснення оцінки відповідності комплексних систем захисту інформації, інформаційних, телекомунікаційних та інформаційно-телекомунікаційних систем вимогам щодо ЗПД.

Це, звичайно, правильна позиція, але Президент міг би й не обмежуватися виключно цими нормами – насправді в проекті є ще декілька закладених "мін уповільненої дії"... Докладніше про це ми писали у статті "ЗАХИСТ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ: ДОСКОНАЛІСТЬ НЕ МАЄ МЕЖ...", автор – Ганна Степанець.


Проект Закону України "Про внесення змін до закону України "Про захист персональних даних" (щодо удосконалення правового регулювання у цій сфері)" (№ 10472-1 від 28 травня 2012 р.)

Статья предоставлена бухгалтеским центром "Ника".

скачать dle 10.3фильмы бесплатно


Имя:*
E-Mail:
Комментарий:


cis Powered by CYS