Юристы Николаева!

ЗАКРЫТЬ
Регистрация Главная Новости Акции Обзоры Банеры
+

Нет комментариев
РОЗМІР ВІДШКОДУВАНЬ ЗА ВКЛАДАМИ МОЖЕ ТІЛЬКИ ЗБІЛЬШУВАТИСЯ
528 посещений
0 комментария

РОЗМІР ВІДШКОДУВАНЬ ЗА ВКЛАДАМИ МОЖЕ ТІЛЬКИ ЗБІЛЬШУВАТИСЯ0 понравилось
0

Заметили грамматическую ошибку? Выделите текст ошибки в браузере, затем нажмите Ctrl+Enter в окне жалобы опишите проблему.

Забезпечити функціонування системи гарантування вкладів фізичних осіб, що з кінця вересня працює за новим Законом "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб" (№ 4452-VI від 23.02.2012 р.), було вирішено шляхом внесення коригувань до низки нормативно-правових актів. Поза увагою не залишився і вищезазначений основний закон даної сфери.

Підкріпити гарантії вкладників має норма, що встановлює повноваження Адміністративної ради Фонду гарантування вкладів фізосіб щодо прийняття рішень виключно про збільшення граничного розміру відшкодування коштів за вкладами. Раніше зазначений орган міг встановлювати та змінювати розмір відшкодувань як у сторону збільшення, так і у бік зменшення.

Граничний розмір відшкодування коштів за вкладами – не менше 200 тис. грн., нарешті знайшов своє відображення безпосередньо у Законі № 4452-VI. Зауважимо, що дана сума відповідно до Рішення Адмінради Фонду № 27 від 21.08.2012 р. гарантується до відшкодування вже з 17.09.2012 р.

Ще одним коригуванням є скасування вимоги щодо сплати учасником Фонду регулярного щоквартального збору виключно рівними частками.

Частина змін присвячена правам та обов'язкам членів адмінради Фонду та працівників установи. Зокрема, розширено перелік підстав, за яких припиняються повноваження членів адміністративної ради, встановлена заборона щодо розголошення працівниками Фонду інформації, що становить державну таємницю, банківську таємницю або іншу конфіденційну інформацію тощо.


Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення функціонування системи гарантування вкладів фізичних осіб" (№ 5411-VI від 02.10.2012 р.)

Офіційне опублікування: "Голос України" № 208 від 03.11.2012 р.
Дата набрання чинності: 04.11.2012 р.

Статья предоставлена бухгалтеским центром "Ника".

скачать dle 10.3фильмы бесплатно


Имя:*
E-Mail:
Комментарий:


cis Powered by CYS