Юристы Николаева!

ЗАКРЫТЬ
Регистрация Главная Новости Акции Обзоры Банеры
+

Нет комментариев
НОВЕ В ПОРЯДКУ ВІДЧУЖЕННЯ АВТОМОБІЛІВ
507 посещений
0 комментария

НОВЕ В ПОРЯДКУ ВІДЧУЖЕННЯ АВТОМОБІЛІВ0 понравилось
0

Заметили грамматическую ошибку? Выделите текст ошибки в браузере, затем нажмите Ctrl+Enter в окне жалобы опишите проблему.

Законодавці спростили процедуру відчуження та реєстрації транспортних засобів, схваливши Закон України № 5413-VI від 02.10.2012 р. Змінами передбачено, що з 01.01.2013 р. дохід від продажу (обміну) легкового автомобіля, мотоцикла, мопеда визначатиметься виходячи з ціни, зазначеної у договорі купівлі-продажу (міни), але не нижче середньоринкової вартості відповідного транспортного засобу або не нижче його оціночної вартості (за вибором платника податку).

Крім того, змінами до п. 173.2 ПКУ встановлено, що дохід, отриманий від продажу (обміну) протягом звітного року одного з об'єктів рухомого майна у вигляді легкового автомобіля та/або мотоцикла, та/або мопеда, не підлягатиме оподаткуванню (дана норма почне діяти з 01.01.2013 р.). Виходячи з цього, фізособа протягом року зможе без оподаткування продати один легковий автомобіль + один мотоцикл + один мопед.

Змінами до ПКУ коментований Закон не обмежився. Також ним передбачено:

  • відмінити сплату пенсійного збору при купівлі легкового авто, але тільки при другій і наступній державній реєстрації. Тобто, збір платитимуть лише ті, хто набуває право власності на легкові автомобілі, що підлягають першій державній реєстрації в Україні. Ставка збору становитиме 3%, 4% або 5% в залежності від вартості автомобіля;
  • зменшено розмір держмита, яке сплачується за нотаріальне посвідчення договорів відчуження транспортних засобів, інших самохідних машин і механізмів.

Розгорнутий аналіз внесених змін читайте у статті Тараса Шарого "ПРОЦЕДУРА ПРОДАЖУ АВТО СТАЄ ДЕШЕВШОЮ І НАВІТЬ ТРІШКИ ПРОСТІШОЮ", яку розміщено в довідково-правових системах Компанії "Дінай".


Закон України "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення оподаткування при відчуженні транспортних засобів" (№ 5413-VI від 02.10.2012 р.)

Офіційне опублікування: "Голос України" № 208 від 03.11.2012 р.
Дата набрання чинності: 3 грудня 2012 р., крім розділу І цього закону, який набирає чинності 01.01.2013 р. (щодо оподаткування податком на доходи фізичних осіб відчуження об'єктів рухомого майна).

Статья предоставлена бухгалтеским центром "Ника".

скачать dle 10.3фильмы бесплатно


Имя:*
E-Mail:
Комментарий:


cis Powered by CYS