Юристы Николаева!

ЗАКРЫТЬ
Регистрация Главная Новости Акции Обзоры Банеры
+

Нет комментариев
КМУ ПРОПОНУЄ ЗАБОРОНИТИ ПРОВЕДЕННЯ ДЕЯКИХ ПОЗАПЛАНОВИХ ПЕРЕВІРОК
556 посещений
0 комментария

КМУ ПРОПОНУЄ ЗАБОРОНИТИ ПРОВЕДЕННЯ ДЕЯКИХ ПОЗАПЛАНОВИХ ПЕРЕВІРОК0 понравилось
0

Заметили грамматическую ошибку? Выделите текст ошибки в браузере, затем нажмите Ctrl+Enter в окне жалобы опишите проблему.

На розгляд до Верховної Ради надійшов урядовий законопроект, яким пропонується внести зміни до Податкового кодексу України (ПКУ) та встановити обмеження проведення позапланових перевірок.

Так, законотворці хочуть викласти у новій редакції пункт 78.2 ПКУ, яким заборонятиметься проведення документальної позапланової перевірки платника податків за періоди, за якими вже була проведена документальна планова перевірка. Однак, проведення документальної позапланової перевірки все ж таки буде можливе у випадках, коли податкового інспектора, який проводив документальну перевірку платника податків, притягнуто до дисциплінарної, адміністративної або кримінальної відповідальності за корупційні правопорушення або правопорушення у сфері службової діяльності, пов'язані з цим платником податків.

Вищезгаданим пунктом також пропонується дещо розширити перелік випадків, на які не поширюються обмеження у підставах проведення перевірок платника податків.

Якщо у діючій редакції пункту 78.2 ПКУ до них відносять проведення перевірок на звернення платника податків та перевірок, що проводяться у межах порушеної кримінальної справи, то у новій редакції даний перелік буде доповнено ще й такими випадками:

  • проведення перевірок на виконання постанови (ухвали) суду;
  • проведення перевірок відповідно до пункту 200.11 (проведення перевірки розрахунків сум з відшкодування ПДВ);
  • проведення перевірок, пов'язаних із вжиттям заходів за результатами зустрічних звірок, що здійснювались у зв'язку із проведенням документальної планової перевірки.

Законопроектом також планується доповнити пункт 50.2 ПКУ новою нормою, згідно з якою платник податків не матиме права подавати уточнюючі розрахунки до поданих ним раніше податкових декларацій за будь-який звітний (податковий) період, по якому проведена документальна планова перевірка органами ДПІ.

У разі прийняття Закон набере чинності з дня, наступного за днем його опублікування.


Проект Закону "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо обмеження проведення контрольних заходів, подання уточнюючих розрахунків та посилення відповідальності посадових осіб контролюючих органів" (№ 11391 від 02.11.2012 р.)

Статья предоставлена бухгалтеским центром "Ника".

скачать dle 10.3фильмы бесплатно


Имя:*
E-Mail:
Комментарий:


cis Powered by CYS